Avondeten

Details
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Leftwing & Kody hebben in de kleine 3 jaar dat ze platen produceren al 3 keer in de Beatport top 10 gestaan. Geen wonder dat Mixmag ze als “One to watch” heeft beschreven en DJ Mag ze als “Best Breakthrough DJ” heeft genomineerd bij de DJ Mag awards. De diversiteit van hun producties is zo groot dat hun platen gedraaid worden door de grootste namen in de house én techno wereld; Van Carl Cox en Booka Shade tot Loco Dice en Adam Beyer. Ze staan later dit jaar op de grootste clubavonden en festivals in Londen, Ibiza, Dubai, Zwitserland en Berlijn, maar op 23 mei zijn ze te vinden in ons pittoreske Leiden.
Max Chapman
Max maakte zijn opkomst in de scene in 2011 toen zijn debuuttrack werd gedraaid door niemand minder dan Pete Tong van BBC Radio 1. Sindsdien is Max niet meer te stoppen. Zijn tracks variëren van diep en melodieus tot house klappers met rollende baslijnen, en alles daar tussenin. Hij is de eigenaar van Resonance Records, een platenlabel dat barst van het opkomend talent, en gevestigde orde. Max heeft op de dikste feesten en beste clubs ter wereld gedraaid zoals The Warehouse Project, Space, Pacha, Fabric en Ministry of Sound om er maar een paar te noemen.
Chris Stussy
Is één van de opkomende talenten uit Leiden, hij heeft zijn naam meer dan waar gemaakt bij onze eerste editie. Met zijn energieke set op de vorige editie van Avondeten, wist hij de perfecte balans tussen de underground grooves en de jackin’ vibes te vinden en heeft hij het publiek op zijn eigen manier house les gegeven. Met releases bij InnerCity Records (UK) en samenwerkingen met o.a. Guy Johnson en Prunk, kijken wij zeker uit naar zijn nieuwe producties.
Foutje gezien? Let
us know!