Party Info

GirlsLoveDJs


GirlsLoveDJs


Details

Naam: GirlsLoveDJs Editie: Classic Edition Organisatie: Girls Love DJs Locatie: Hotel Arena Type: binnen Plaats: Amsterdam Datum: zaterdag 12 juni 2010 Tijd: 21:00 uur - 02:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.girlslovedjs.com

Genre's


Artiesten (a-z)

  Jaziah
  Nizzle
  NT89
  Rubix
  Rubywax

Prijzen

Regular (fase 5): € 14,00 Weekender (fase 2): € 16,00

Voorverkoop


Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 00:30 uur
Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
GirlsLoveDJs, terug in Hotel Arena, geen fratsen maar gewoon een classic edition. Je weet wel, zoals we dat 8 jaar geleden deden. Alle DJs draaien hun favoriete plaatjes in welk genre dan ook. Wat het precies wordt is voor ons ook een verrassing maar dat het gezellig wordt staat vast.

Op een classic editie mogen GirlsLoveDJs residents van het eerste uur Rubywax & MissingLinks natuurlijk niet ontbreken, vanaf het begin zijn zij al onderdeel van de GirlsLoveDJs Family en weten als geen ander de toon te zetten. Ook Resident dj Jaziah is van de partij op deze editie, net zoals Nizzle & Jim Aasgier natuurlijk. De line-up in de Kerk zaal wordt afgetopt door twee graag geziene Vage gasten, Henzel & Disconova. Na vorig jaar de Paradiso tijdens GirlsLoveDJs te hebben afgebroken komen ze nu hetzelfde doen met Hotel Arena. En als je denkt dat het niet veel gekker kan, hebben we Real el Canario ook nog in de line-up staan. MC Alainde Lon loodst je de hele nacht door, dat komt goed.

De tuinzaal is voor deze gelegenheid omgedoopt tot ‘Hot Box’ door de mannen achter Boycott. Met de Guerilla Speakerz, Homework, NT89 en Man Tussen De Jassen. Vergeet de wallen, 12 juni is de Tuinzaal het heetste stukje Amsterdam. Doe als een otter en zweet je een slag in de rondte op Disco, Electro, Balkan, Dubstep en Filter House.


Agenda Girls Love DJs

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.342 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 31 mei 2026.