Nieuws

Het pand van Matrixx krijgt een nieuw leven als club-discotheek. Monte Carlo Entertainment heeft het gebouw aan de Wijchenseweg in Nijmegen gehuurd voor de komende 5 jaar.
De discotheek van ruim 2.000 vierkante meter wordt vanaf 5 januari 2015 verbouwd. Een paar maanden later gaan de deuren al open onder de naam Club Monte Carlo. De nieuwe uitbater gaat zich vooral richten op liefhebbers van R&B, Club en Housemuziek.
Interesse
Volgens Strijbosch Thunissen Bedrijfsmakelaars waren er 15 tot 20 andere ondernemers geïnteresseerd in de huur van het markante gebouw van Matrixx. Onder hen ook uitbaters die er een restaurant van wilden maken.
Het contract met Monte Carlo Entertainment is in augustus al getekend. Het nieuws is stilgehouden tot de vergunningen rond waren.
Matrixx heeft op 26 december, tweede kerstdag, zijn laatste feest, een slot op ruim 10 jaar clubgeschiedenis in Nijmegen.
Turkije
Monte Carlo Entertainment uit Deventer heeft ervaring met het organiseren van feesten in binnen- en buitenland. Volgens de makelaar is het bedrijf vooral actief in Turkije. Brouwerij Heineken wordt de vaste leverancier en investeert mee in het ombouwen van de club.
Bron: de Gelderlander
Bron: de Gelderlander
Nieuws
538 Koningsdag keert terug naar Breda met 32 namen in de line-up
Ticketverkoop Vroeger Was Alles Beter Festival 2026
Paul Kalkbrenner toegevoegd aan 909 Festival 2026 line-up
Pre-registratie BASIS Outdoor 2026 geopend
Laatste reguliere tickets Loveland Festival 2026
By the Creek viert 10 jarig jubileum editie met nieuwe fase
Zaterdag 7 maart keert Don't Let Daddy Know terug naar de Ziggo Do
Volledige line-up Free Your Mind x Oranjebloesem Kingsday
Kaartverkoop Tuinen van Geluk 2026 start 27 februari
Spätkauf met Secret Cinema naar Melkweg op 28 februari
Een Venetiaanse droom in Time Out Gemert van SDC World Party
Pre-registratie I Love Urban Festival 2026 gestart
Exclusief optreden van Joris Voorn in Artis Planetarium Amsterdam
De volledige line-up van Toffler Festival 2026
Gastvrijheid en welzijn in balans