Marco Carola en Loco Dice tijdens Meet Me Backstage
woensdag 11 december 2019
Na een succesvolle, uitverkochte editie in 2018 pakt MEET ME BACKSTAGE het in 2019 nog grootser aan en keert terug met een spectaculaire NYE party in deOnderzeebootloods in Rotterdam.Vandaag is bekendgemaakt dat Marco Carola en Loco Dice een exclusieve 4 uurs (!) back2back-set zullen draaien.
Deze twee respectabele namen binnen de techno scene zijn ware smaakmakers en staan geregeld samen in de booth. Ze weten als geen ander hun muzikale passie over te brengen op het publiek en hun stijlen sluiten naadloos op elkaar aan. Carola’s legendarische opbouw en drops gaan heel goed samen met Dice’s spicy tech, house en minimal en creëren zo de ultieme party.
Naast dit dynamische duo zullen vele andere talenten de revue passeren binnen de twee area’s die Meet Me Backstage te bieden heeft. Verwacht Joey Daniel, Prunk & Chris Stussy, wAFF, ANOTR, Karim Soliman, Makossa en RELATIV. De rauwe, industriële Onderzeebootloods wordt omgetoverd in een ware club setting en ook dit jaar is de productie fenomenaal.
Niet voor niets is wederom gekozen voor Rotterdam. De havenstad is immers de bakermat van de techno scene. Deze geweldige NYE party is een nieuw hoofdstuk in de Rotterdamse geschiedenis van techno en een geweldig startpunt voor het volgende decennium!
Join MMB van 22.00 - 7.00 uur en start 2020 the right way: the techno way!
Algemene informatie
Event: MEET ME BACKSTAGE invites Marco Carola and Loco Dice
Datum: Dinsdag 31 december 2019
Tijden: 22.00 - 07.00 uur
Locatie: Onderzeebootloods te Rotterdam
Line-up: Marco Carola b2b Loco Dice, Joey Daniel, Prunk & Chris Stussy, wAFF, ANOTR, Karim Soliman, Makossa, RELATIV
Tickets & Website: www.mmbnye.com
Minimum Age: 18+
Ticket prijzen: €59 Early Bird Ticket
€69 Regular Ticket
€79 Late Bird Ticket
€110 Backstage VIP Ticket
VIP Tafels:
Voor VIP tafel verzoeken kun je mailen naar vip@mmbnye.com
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.497 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.497 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date
.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer
Kosten?
40 cent per deelname per winactie
Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht
Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004
Jouw unieke code:
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.